VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Pomagaj wraz ze SpreadIT! W tym roku wspieramy fundację S.O.S dla Zwierząt

Nie wyobrażamy sobie już organizacji SpreadIT bez kolejnej akcji charytatywnej. Tym razem postanowiliśmy wspomóc Fundację S.O.S. dla Zwierząt Fundacji S.O.S. dla Zwierząt. Pomożecie nam?

W poprzednich latach spora część z Was chciała wspomagać akcje w dzień wydarzenia więc w tym roku zmieniliśmy formę zbiórki. W sobotę 8.09. będziecie mogli dowolną kwotą wspomóc podopiecznych Fundacji S.O.S. dla Zwierząt wrzucając pieniądze do ich opieczętowanej puszki.

Osoby, które dołączą się do akcji przeznaczając na fundację kwotę minimum 20zł, dostaną w podziękowaniu koszulkę.
Pamiętajcie, że puszka jest w stanie przyjąć tylko gotówkę.

Czytamy ankiety i staramy się wcielać w życie Wasze pomysły, więc w tym roku wzór koszulki zobaczycie przed konferencją. Wypatrujcie go na naszym profilu na Facebooku! :)

Oczywiście to nie jest jedyny sposób na zdobycie koszulki SpreadIT! Jeżeli jesteście ciekaw, co trzeba zrobić, by zdobyć jedną z nich, zapraszamy do lektury krótkiego FAQ na naszej stronie!

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty