VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Lokalizacja

Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 11B w Katowicach.

Budynek wydziału

Prelekcje prowadzone będą w klimatyzowanych aulach na parterze i I piętrze, a targi będą miały miejsce na II piętrze budynku wydziału.

Jak dojechać?

Na teren Uniwersytetu Śląskiego najlepiej kierować się mając w nawigacji ustawiony adres Bankowa 12, Katowice i jechać od strony Ronda Ziętka Aleją Roździeńskiego. Wtedy zostaniemy poprowadzeni na płatny parking przy wydziale. Powinniśmy skorzystać z tego zjazdu:

Gdy tam dotrzemy musimy jeszcze pokonać krótki odcinek do budek parkingowych znajdującej się przy przy Wydziale Nauk Społecznych. Ten 200m odcinek wygląda tak:

Od tego miejsca skręcamy w lewo lub prawo, by minąć budkę parkingową i wjechać na odpowiedni parking. Parking po lewej znajduje się bliżej wydziału na którym odbywa się konferencja SpreadIT. Dojazd spod budki parkingowej wygląda tak:

Osoby zainteresowane darmowym parkingiem mogą spróbować znaleźć miejsce na parkingu znajdującym się tuż obok Uniwersytetu Śląskiego. Zamiast korzystać z zjazdu na Aleji Roździeńskiego należy jechać dalej prosto, objechać cały kompleks UŚ i skręcić w prawo w ulicę Pańki. Tę trasę pokazuje poniższa mapka.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty