VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

FAQ

1. Co daje zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej oraz potwierdzenie uczestnictwa w konferencji?

W tym roku rejestracja jest obowiązkowa. Dodatkowo osoby, które zapisały się na konferencję na naszej stronie internetowej, w dzień wydarzenia w trakcie rejestracji otrzymają starter pack, który będzie zawierał m.in. materiały promocyjne przekazane od sponsorów oraz patronów oraz imienny identyfikator.

2. Czy w tym roku będziemy odbędą się aukcje charytatywne na allegro?

W tym roku rezygnujemy z aukcji charytatywnych na allegro. W zamian w dniu konferencji pojawią się u nas reprezentanci FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT z oznakowanymi puszkami. Pamiętajmy, że puszki nie akceptują kart. ;)

3. Co daje wsparcie celu charytatywnego w tym roku?

Wrzucając pieniądze do puszki każdy z nas może wspomóc Fundację S.O.S. dla ZWIERZĄT. Całkowity dochód ze zbiórki trafia na cel charytatywny.

W podziękowaniu za wsparcie akcji, osoby które ofiarują przynajmniej 20zł będą miały zagwarantowaną koszulkę. Niższe kwoty nie będą gwarantowały jej otrzymania.

4. Co można zrobić aby otrzymać koszulkę?

Sposobów na otrzymanie koszulki jest kilka, jednak jedynym, który ją gwarantuje jest wsparcie zorganizowanej przez nas akcji charytatywnej (stoisko w dniu konferencji). Dodatkowo koszulkę można zdobyć m.in. biorąc udział w ankiecie przeprowadzanej po konferencji. Wśród uczestników, którzy ją wypełnią, losowanych jest kilkanaście osób, którym w nagrodę wysyłamy koszulkę. Warto również być uważnym na wykładach i siadać w strategicznych miejscach – organizatorom zdarza się w trakcie prelekcji wtargnąć do auli i rzucić kilka koszulek w stronę audytorium :)

5. Zapisałem się na konferencję na stronie internetowej – czy muszę przychodzić rano w dzień wydarzenia i zarejestrować się?
Rejestrację otwieramy o 8.00 i zamykamy o 11.00. Z uwagi na fakt, że w tym roku jest obowiązkowa prosimy o punktualność.

6. Czy w czasie konferencji będzie można coś zjeść i wypić, czy raczej należy brać swój własny prowiant?
Przez cały czas trwania konferencji dostępna będzie kawa oraz napoje zimne dla wszystkich uczestników.

7. W jaki sposób mogę zdobyć bilet na afterparty?
Wejściówką na afterparty będzie w tym roku identyfikator uczestnika - uważajcie żeby go nie zgubić!

8. Poruszam się na wózku inwalidzkim - czy mogę bez problemu wziąć udział w konferencji?
Oczywiście! Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

9. Czy jeszcze musze coś wiedzieć?
Po przyjściu na konferencję zostaniesz poproszony o podpisanie obowiązkowej listy obecności. Potwierdzając obecność na tej liście wyrażasz zgodę na publikację mojego wizerunku na filmie promocyjnym oraz nagraniach, które będą powstawały podczas konferencji. Odmówienie zgody jest równoznaczne z brakiem zgody organizatorów na wzięcie udziału w konferencji. Film promocyjny zostanie opublikowany na naszym kanale na youtube, portalach społecznościowych, innych konferencyjnych środkach promocji oraz w portfolio firmy nagrywającej. 

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty